Найближчий семінар

Майстер – клас «Осягнення життєвої сили».
м. Київ 28 квітня 2018 (13:30 – 16:00)

У програмі:

  • сухожильна гімнастика;
  • дихально-сухожильний комплекс;
  • парна практика.

 

Проводить Кравченко О. М.

vichnav@ukr.net


Дао одвічно і не має назви, велике навіть в малому, і ніхто в цілому світі не може підкорити його своїй волі. «Непохитний духом не буде переможений своєю смертю», – слова ці я вважатиму за краще повчанням всіх мудреців.

Дао Де Цзин, Лао Цзи.

Велике Вчення подібно алмазу, випадково знайденому кимось в далеких краях і принесеному в давні часи в Індію. З Індії алмаз, завдяки Бодхідхармі, потрапив до Китаю, в Шаолінь. Там він довгий час проходив огранювання. Пізніше черниця Нгу Май, її учениця Він Чунь та інші Предки, дбайливо зберігаючи і шліфуючи, передавали його з рук в руки. Так алмаз дійшов до двадцятого століття, перетворившись на діамант, виблискуючий чистотою та твердістю. Завдяки Патріарху Нгуен Те Конгу, Патріарху Нгуен Зюйхаю, Патріарху Хвінь Нгок Ану, – діамант знайшов оправу і потрапив до В’єтнаму і пізніше в Україну. Зараз, це Вчення відомо як – Він Чун, що означає, – вічна весна перебуваюча в могутності духу. Вічна весна – символізує як у житті, так і в самій людині, неубутний потенціал життєвої сили, енергії буття.

Пройшовши такий довгий, неординарний і своєрідний історичний шлях, Він Чун став особливим напрямком. У різні історичні періоди Вчення перебувало на різних територіях, часом з дуже різними особливостями менталітету населення. Це дозволило виробити особливу форму вираження і передачі Вчення, – коли передаються не застиглі шаблони звичок та звичаїв, а жива інформація, що проявляє потенціал генотипу, що сприймає Вчення. Часом навіть несподівано і непередбачувано, – як непередбачуваний і сам прояв Дао. Завдяки цьому, Він Чун поширився в усьому світі, несучи Дао і Славу Предків Школи.